Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (23.10.2023–29.10.2023)

Kripto piyasasında Bitcoin fiyatı son bir haftada %10 artış gösterdi, vadeli işlem açık pozisyonları arttı. Kurumsal yatırımcılar Bitcoin ve Solana’ya yatırım yaparak yönetim altındaki varlıkları (AuM) artırdı. Chainlink, staking v0.2 duyurusuyla Link fiyatında yükseliş yaşandı. Microstrategy, Bitcoin yatırımları üzerinden büyük kazançlar elde etti. Regülasyonlar hız kazanıyor, özellikle Kaliforniya’da dijital finansal varlık düzenlemesi geliştirildi. AB’de kripto işlemlerinin raporlanması ve vergilendirilmesine ilişkin yeni yasa tasarısı tartışılıyor. Bitcoin hakimiyeti artıyor, uzun vadeli yatırımcılar Bitcoin’i cüzdanlarında saklıyorlar.

Read more
Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (16.10.2023–22.10.2023)

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (16.10.2023–22.10.2023) öne çıkan kripto para ve blockchain gelişmelerini sunuyor. İçerikte, Bitcoin yatırımcılarındaki artış, düzenleyici adımlar, Solana’daki büyüme, kripto ile terörizm arasındaki ilişki ve daha fazlası yer alıyor. Ayrıca, kripto varlık şirketlerinin ve yatırımcıların gündemindeki konulara da yer veriliyor.

Read more
Yapay Zeka ve Blockchain Uygulamaları

Yapay Zeka ve Blockchain Uygulamaları Arasındaki İlişki

Blockchain ve yapay zeka teknolojileri, son yıllarda hızla gelişmiş ve birbirleriyle etkileşime giren iki önemli alan olmuştur. Bu iki teknoloji, birlikte çalışarak birçok endüstriyi ve sektörü kökten değiştirme potansiyeline sahiptir. Yapay zeka uygulamalarının gelişimi ve blockchain sektöründeki uygulamalardaki artış arasındaki ilişki, teknolojik dönüşümün önemli bir yönünü temsil ediyor.

Read more
Title
.