Teknik Analiz: ZIGUSDT

Teknik Analiz: ZIGUSDT

Zignaly (ZIGUSDT), dünkü işlemlerine göre yüzde 8 oranında yükselerek 0,0990$ civarında işlem görüyor. Haftalık verilere göre ise yatırımcılarına yüzde 1 oranında kazanç sağladığı gözlenmektedir. Coinmarketcap verilerine göre market büyüklüğüne göre 401. sırada yer almaktadır. Haftalık bazda analizlerimizde sıkça yer verdiğimiz Zignaly, Ninja Shuttles NFT koleksiyonunu da piyasaya sürdü. 

Detaylar ve Teknik analiz için tıklayınız.

Read more
Teknik Analiz: ATOMUSD

Teknik Analiz: ATOMUSD

Cosmos, dünkü işlemlerine göre yüzde 3,5 oranında geri çekilerek 12,16$ civarında işlem görüyor. Haftalık verilere göre ise yatırımcılarını yüzde 9 oranında kayba uğrattığı gözlenmektedir. Coinmarketcap verilerine göre ATOMUSD 25. sırada yer almaktadır.

Hedef fiyat seviyeleri için tıkla .

Read more
ZIGUSDT Teknik Analizi

Teknik Analiz: ZIGUSD

Zignaly, dünkü işlemlerine göre yüzde 16 oranında yükselerek 0,1078$ civarında işlem görüyor. Haftalık verilere göre ise yatırımcılarına yüzde 36 oranında kazanç sağladığı gözlenmektedir. Coinmarketcap verilerine göre market büyüklüğüne göre 382. sırada yer almaktadır. ZIGUSD her geçen dakika sıralamasını öne çekmektedir.

Detaylar için tıklayınız.

Read more
Sizce Altcoin Sezonu Başladı Mı?

Soru: Sizce Altcoin Sezonu Başladı Mı?

Altcoin sezonu, genellikle Bitcoin fiyatının nispeten istikrarlı olduğu veya yatay bir seyir izlediği dönemlerde meydana gelir. Bu süreçte, yatırımcılar genellikle alternatif kripto paralara yönelirler ve bu altcoinlerin fiyatları yükselir. Bu yükselişin birçok nedeni olabilir, ancak genellikle altcoin projelerine artan ilgi, yeni gelişmeler ve iyimser beklentiler bu dönemi tetikleyen faktörler arasındadır.

Read more

Boğa Piyasası Nedir?

Genellikle hisse senedi piyasasında kullanılan boğa piyasası fiyatların ağırlıklı olarak yükseldiği finans piyasa durumunu ifade eder. “Boğa piyasası” terimini hisse senedi piyasası dışında forex, emlak, emtia ve kripto parada da kullanmak mümkündür. Piyasa genelinden daha özele çekilebilen bir varsayımla, boğa piyasası terimi Bitcoin ve altcoinler için ifade edilebilir.

Read more
Günlük Kripto Para ve Blockchain Bülteni

18.07.2023 Günlük Kripto Para ve Blockchain Bülteni

GÜNLÜK KRİPTO PARA HABERLERİ

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bir hafta içinde incelenmek üzere ikinci bir spot Bitcoin ETF başvurusunun incelenmesini kabul etti. (decrypt)

Çeşitli kripto ve DeFi projelerinden 27,5 milyon doların üzerinde token kilidi bu hafta açılacak.

En büyük kilit açılışı ise, 22 milyon dolar değerinde 3,43 milyon tokenla piyasayı domine etme

Read more
Title
.