Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (26.02.2024–03.03.2024)

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (26.02.2024–03.03.2024)

Geçtiğimiz haftaki içeriğimizde Bitcoin ve Ethereum ETF’lerine değinirken aynı zamanda da Bitcoin’in fiyatına etki eden haber ve içerikleri incelemiştik. Özellikle haberlerin beklentilerinin artmasıyla beraber piyasada da beklentiyle önceden fiyatlamaların gerçekleştiğinin farkındasınızdır. 

Detaylar için tıklayınız.

Read more
Blockchain Nedir Blockchain’in Lojistik Örneği Üzerinden Anlatımı

Blockchain Nedir? Blockchain’in Lojistik Örneği Üzerinden Anlatımı

Blockchain Nedir? Blockchain’in Lojistik Örneği Üzerinden Anlatımı

Blockchain, dağıtık bir veri tabanı teknolojisidir ve genellikle kripto para birimleri gibi dijital varlıkların transferi için kullanılır. Blockchain, verilerin birbirine bağlı bloklar halinde zincirleme olarak saklandığı bir yapıya sahiptir. Bu bloklar, geçmiş işlemlerin kaydedildiği ve bu işlemlerin değiştirilemez olduğu bir şekilde birbirlerine bağlıdır.

Read more
Kripto Bülten Kapak Fotoğrafı 19 Şubat

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (19.02.2024–25.02.2024)

Geçtiğimiz haftalarda kripto bültenlerimizdeki piyasa görüşü köşesinde Bitcoin ETF ve Ethereum ETF konularını ele almıştık. Bu hafta da yine ETF verileri ve global değerlendirmeleri ele alacağız. 

Bitcoin ETF’inin onayının ardından kurumsal yatırımcıların güven beslediği bir diğer coin ise Ethereum. Mart ayı içerisinde Ethereum ETF beklentilerinin artmasıyla beraber Ethereum’da da yükseliş devamlılığını sürdürüyor.

Read more
Sizce Altcoin Sezonu Başladı Mı?

Soru: Sizce Altcoin Sezonu Başladı Mı?

Altcoin sezonu, genellikle Bitcoin fiyatının nispeten istikrarlı olduğu veya yatay bir seyir izlediği dönemlerde meydana gelir. Bu süreçte, yatırımcılar genellikle alternatif kripto paralara yönelirler ve bu altcoinlerin fiyatları yükselir. Bu yükselişin birçok nedeni olabilir, ancak genellikle altcoin projelerine artan ilgi, yeni gelişmeler ve iyimser beklentiler bu dönemi tetikleyen faktörler arasındadır.

Read more

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (05.02.2024–11.02.2024)

Geçtiğimiz haftalarda piyasa görüşü köşesinde Bitcoin ETF ve Ethereum ETF konularını ele almıştık. Fakat son günlerde yön biraz daha globaldeki piyasa verilerine doğru çevrilmeye başladı.

Kripto paralarda olası seviyeler nedir? Piyasada ki önemli haber akışları neler? Bu hafta bizi hangi gelişmeler bekliyor? On-chain analizlerine göre kripto paraların yönü ne olacak? Bitcoin’e karşı altcoinlerdeki fiyat hareketliliklerinde bizi ne bekliyor?

Tüm bu soruların cevapları için haftalık bülteni inceleyebilirsin.

Read more
Title
.