Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (27.11.2023–03.12.2023)

Kripto varlık piyasalarında geçtiğimiz hafta tekrardan yukarı yönlü bir ivme gözlemlemiştik fakat son 2 günlük hareketlilikte tekrar satış baskıları ile karşılaşıldı.

Peki kripto paralarda olası seviyeler nedir? Piyasada ki önemli haber akışları neler? Bu hafta bizi hangi gelişmeler bekliyor? On-chain analizlerine göre kripto paraların yönü ne olacak? Bitcoin’e karşı altcoinlerdeki fiyat hareketliliklerinde bizi ne bekliyor? Tüm bu soruların cevapları için haftalık bülteni inceleyebilirsin.

Read more
Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (20.11.2023–26.11.2023)

Kripto varlık piyasalarında geçtiğimiz haftaya satış baskıları ile başlarken hafta sonuna doğru tekrar yukarı yönlü hareketlilikle karşılaşmıştık.

Kripto paralar neden yükseldi ve neden kar satışlarıyla karşılaştı? Piyasada önemli haber akışları neler? Bu hafta bizi hangi gelişmeler bekliyor? On-chain analizlerine göre kripto paraların yönü ne olacak? Bitcoin’e karşı altcoinlerdeki fiyat hareketliliklerinde bizi ne bekliyor? Tüm bu soruların cevapları için haftalık bülteni inceleyebilirsin.

Read more
Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni

Haftalık Kripto Varlık ve Blockchain Bülteni (13.11.2023–19.11.2023)

Kripto varlık piyasalarında geçtiğimiz haftaya hızlı yükselişler ile başlarken hafta sonuna doğru satış baskılarıyla karşılaşmıştık.

Kripto paralar neden yükseldi ve neden kar satışlarıyla karşılaştır? Piyasada önemli haber akışları neler? Bu hafta bizi hangi gelişmeler bekliyor? Bitcoin’e karşı altcoinlerdeki fiyat hareketliliklerinde bizi ne bekliyor? Tüm bu soruların cevapları için haftalık bülteni inceleyebilirsin.

Read more
Title
.